Anže Logar naj bi prihodnji teden ustanovil društvo, v njem več vidnih imen

Uredništvo

Foto: Posnetek zaslona
Nekdanji minister za zunanje zadeve in predsedniški kandidat dr. Anže Logar naj bi prihodnji teden skupaj s še desetimi somišljeniki ustanovil društvo, namenjeno razpravi o prihodnosti Slovenije; statut društva naj bi že imeli spisan.

Med soustanovitelji najdemo nekdanjo evropsko poslanko Romano Jordan, profesorja evropskega prava Dr. Mateja Avblja, nekdanjega ministra za digitalno preobrazbo Marka Borisa Andrijaniča ter poslanko SDS Evo Irgl. Logarju naj bi se v društvu pridružila Alja Brglez, vodja kabineta nekdanjega predsednika republike Boruta Pahorja ter pred tem vodja kabineta nekdanjega predsednika Janeza Drnovška. Borut Pahor naj se društvu ne bi pridružil, je pa z Logarjem v rednih stikih.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki