Berlusconi bo kljub slabemu zdravju še vedno vodil stranko Naprej Italija

Uredništvo

Vir: Wikipedia
Kljub temu, da je šele v petek po mesecu in pol zapustil bolnišnico v Milanu, se Silvio Berlusconi očitno še ne predaja. Povedal je, da želi še naprej voditi svojo konservativno stranko Naprej Italija.

Boljše sem. Bilo je težko, a vedno sem verjel vase. Za pomoč sem se zanašal na nebesa in na zdravnike,” je po odhodu iz bolnišnice povedal Berlusconi. Slednji je bil sicer med leti 1994 in 2011 tudi štirikrat predsednik italijanske vlade.

Že več let ima težave z zdravjem, tokrat pa je bil v bolnišnici zaradi kronične levkemije in pljučnice. Kot je še napovedal, bo stranka deležna prenove, da bo ostala še naprej verodostojna.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki