Berlusconi ostaja na intenzivnem oddelku

Uredništvo

Vir: Wikipedia


Nekdanjega italijanskega premierja Silvia Berlusconija so v sredo sprejeli v bolnišnico, kjer ga zdravijo na intenzivni negi. Njegov zdravnik je sporočil, da ima kronično mieloično levkemijo, ki je redka vrsta krvnega raka, v bolnišnico pa je bil sprejet zaradi okužbe pljuč. V petek naj bi se njegovo zdravstveno stanje v primerjavi z dnevom prej sicer izboljšalo.

Vodjo desnosredinske stranke Naprej Italija je v bolnišnici obiskalo vseh pet otrok, pa tudi člani vlade, denimo zunanji minister Antonio Tajani. Hitro okrevanje mu je po telefonu zaželela tudi predsednica vlade Giorgia Meloni.

Vrsta levkemije, ki jo ima Berlusconi, sicer ni najbolj ogrožajoča, kot kronična bolezen pa naj bi omogočala dobro kakovost življenja.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki