Iz SDS je izstopila ustanovna članica Romana Jordan

Uredništvo

foto: SDS.si
Kmalu po ustanovitvi Logarjeve Platforme sodelovanja je iz stranke SDS izstopila njena ustanovna članica Romana Jordan, je danes prvo poročalo Delo.

Jordanova sicer v zadnjem času v stranki ni bila pretirano aktivna, je pa bila v zadnji predsedniški kampanji vodja volilnega štaba predsedniškega kandidata Anžeta Logarja. Dva mandata je bila Jordanova tudi evropska poslanka (med 2004 in 2014).

Po koncu drugega evropskega mandata je izstopila iz izvršnega odbora stranke, a je še vedno ostala v SDS. Veljala je za eno izmed zmernejših članic stranke, zaradi česar se je v zadnjem času oddaljila od predsednika SDS, Janeza Janše.

 
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki