Kip Marije na Pohorju tarča vandalov

Uredništvo

Kot poroča Družina, je bil kip Marije, postavljen blizu zgornje postaje vzpenjače na mariborskem Pohorju, tarča vandalizma.

Kip ima namreč odlomljeno levo roko in polomljeno podnožje, zato se zdi, da ga je nekdo vrgel na tla. Na podnožju kipa Matere božje je sicer letnica 1907.

To pa naj ne bi bilo prvič, da so se vandali znesli nad tem Marijinim kipom, še poroča Družina.

https://twitter.com/druzinadoo/status/1643216039478476800

 
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki