Neurje najprej prizadelo Primorsko

Uredništvo

Zelo močna nevihta z močnimi sunki vetra je okoli poldneva zajela slovensko Istro. Iz Ajdovščine poročajo o debeli toči, ki je povzročila škodo na avtomobilih in nekaterih strehah.

Z Obale so poročali o izpadih elektrike na območju Portoroža, Lucije in Izole. Brez elektrike so ostali tudi v Parecagu. Po poročanju domačinov je na cestah veliko vode, v Škofijah so se ljudje zaradi močnega naliva ustavili na cesti, iz Izole pa prihajajo poročila tudi o toči do velikosti lešnika.

Agencija Republike Slovenije za okolje je tako rdeči alarm prižgala še za Primorsko. 

Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki

Prihajajoči dogodki

JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00