Nova interpelacija: SDS gre na Bešič Loredana

Uredništvo

Vir: Twitter profil ministrstva za zdravje @MinZdravje
V stranki so napovedali, da bo poslanska skupina SDS ta konec tedna ministra za zdravje Danijela Bešića Loredana spraševala o poslabšanju stanja v zdravstvu ter o številnih neizpolnjenih obljubah, ki sta jih dala on in predsednik vlade Robert Golob.

Stranka je sporočila, da želi pospešiti razpravo o verodostojnosti koalicijskih zavez in sposobnosti sedanje vlade, da reši najbolj pereče probleme države.

Opozicija je ministru očitala med nedavno razpravo o intervencijskem zakonu ministrstva, da se niso odzvali na potrebe javnosti, in trdila, da so bili nekateri zakoni pripravljeni brez širšega posvetovanja.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki