Nove grožnje v srbskih šolah

Uredništvo

Vir: Pixabay
Več beograjskih osnovnih šol je zjutraj prejelo obvestilo o podtaknjenih bombah. Prejeli so jih v osnovnih šolah v Novem Beogradu, na Kotežu in v Obrenovcu. Staršem so naročili, naj otroci ne pridejo v šolo, tiste, ki so že bili tam, pa so poslali domov, poroča Blic.



 










View this post on Instagram























 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_)






Obvestilo o bombi so prejeli tudi v srednjih šolah, in sicer na Drugi beograjski gimnaziji na Zelenem vencu in zemunski gimnaziji ter srednji zdravstveni šoli na Zvezdari.

Tudi v občini Obrenovac so danes zjutraj ob 5.15 na elektronske naslove več osnovnih šol v Obrenovcu prejeli anonimne prijave o eksplozivnih napravah.

Zaradi zagotavljanja varnosti učencev in zaposlenih je do konca policijske kontrole vstop v šole prepovedan.

 
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki