Po Možini lahko pljuvajo vsi, on pa naj bo tiho
Status "žrtve napadov", ki ga je popularizirala Nika Kovač, postaja vedno bolj popularna oblika poskusov pridobivanja pozornosti. Montažer RTV Dejan Koban je na protestu zaposlenih TV Slo v preteklem tednu v svojem nagovoru trdil, da ga je novinar Jože Možina v bližini medijske hiše napadel, saj se je odzval na njegove žaljive zapise o njem.
https://twitter.com/Nacvrckan/status/1643291133450100737
V januarju Koban namreč ni prenesel dejstva, da je Možina lahko samostojno v oddajo Intervju povabil voditelja informativnega programa Nove 24 Borisa Tomašiča. Montažer je takrat na Facebooku novinarja označil za "moloha" in "najnizkotnejšega izdajalca" ter zatrdil, da "ni vreden naziva kolega".
https://twitter.com/JozeMozina/status/1643389446144794626
Možina je kot eden bolj napadanih novinarjev na slovenski nacionalni televiziji sicer tarča verbalnega nasilja na tedenski ravni že leta.
https://twitter.com/JozeMozina/status/1025105873318895616?ref_src=twsrc%5Etfw
https://twitter.com/Nacvrckan/status/1643291133450100737
V januarju Koban namreč ni prenesel dejstva, da je Možina lahko samostojno v oddajo Intervju povabil voditelja informativnega programa Nove 24 Borisa Tomašiča. Montažer je takrat na Facebooku novinarja označil za "moloha" in "najnizkotnejšega izdajalca" ter zatrdil, da "ni vreden naziva kolega".
https://twitter.com/JozeMozina/status/1643389446144794626
Možina je kot eden bolj napadanih novinarjev na slovenski nacionalni televiziji sicer tarča verbalnega nasilja na tedenski ravni že leta.
https://twitter.com/JozeMozina/status/1025105873318895616?ref_src=twsrc%5Etfw
Povezani članki
Zadnje objave
Elektrika v hlevu ubila devet krav
24. 6. 2026 ob 9:13
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Domovina 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:00
Vlada je sprejela sklep o (ponovni) ustanovitvi Muzeja slovenske osamosvojitve
23. 6. 2026 ob 20:13
V Ljubljani nas do referenduma loči še 18 dni – kakšno bo sporočilo županu?
23. 6. 2026 ob 17:51
Ekskluzivno za naročnike
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Domovina 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:00
Prihajajoči dogodki
JUN
24
Odkritje novega spomenika Rudolfu Maistru
10:00 - 11:00
JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00
JUL
03
54. Festival narodno-zabavne glasbe Števerjan 2026
20:00 - 14:51
Video objave
Izbor urednika
Domovina št. 257: 35 let Slovenije – kam smo prišli?
24. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 256: Pri nekaterih je še danes prisoten smrtni strah
17. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 255: Gradnja NEK 2 je ključna
10. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 254: V šolah bi morali iskati potencial
3. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 253: Konec Golobove ere
27. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 252: Župan in institucije uničujejo kulturno dediščino
20. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 251: Ujetniki Darsa
13. 5. 2026 ob 6:10
5 komentarjev
Andrej Muren
Koban je komunajzar in pika! Naj se pritoži na tramvaj komando, če mu taka oznaka ni všeč.
Kaj pa vem
Tako bose pa še ne! Tako umirjen, urejen človek se nikoli ne bi spustil na nivo raznih kobanov in milinkovićev, ki jim ni težko ljudi, ki se z njimi ne strinjajo ozmerjati s psi. Sicer je bes teh aktivistov razumljiv, namišljeni svet herojev se jim nezadržno podira.
Markec
Izbrani zaradi lastnih koristi so živeli privilegije desetletja. Šola skrbi, da se o dejstvih komunističnega zla ne uči, ne govori.
Javno mnenje ustvarja 4%, ki stavka na RTV Slo in se na žalost naroda potem vrne v hišo RTV. Tam naprej terorizirajo zmerne delovne ljudi, ki s svojim delom zaslužijo pošteno plačilo.
Revolucionarji bodo storili vse, da njihovo življensko delo, kako ohraniti laž in jo prodati kot resnico, ne propade zaradi sposobnih in pokončnih slovenskih domoljubov, trn v peti levih aktivistov.
Na žalost njihovih potomcev pa resnica vedno pride na dan. Kakšna sramota za njihove potomce in "borce" NOV, člane ZZB, rojene po letu 1970 in kasneje. Prej ali slej tudi pokojnine pradedkov, ki so jih podedovali po neki čudni zakonodaji, umrejo. Pred prejemniki, upam.
Vera
Skor sem šla že na osebni nivo za tegale kobana čobana, pa je brez veze. Aja, seveda, po njihovo demokrati na žalitve in sovražnosti samoumevnežev ne bi smeli reagirati. Prepričani so, da smo lahko samo veseli, da so nas pustili žive.
MEFISTO
Vera, očitajo si, da so pustili žive tvoje starše. Morda celo stare starše.
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.