Računsko sodišče EU o načrtih za opuščanje bencinskih in dizelskih avtomobilov: Ljudje si ne bodo mogli privoščiti električnih avtov
Evropska Unija si je z namenom ogljične nevtralnosti zadala cilj, da do leta 2035 opusti proizvodnjo avtomobilov z motorjem na notranje izgorevanje in dovoljuje le proizvodnjo električnih avtomobilov. Toda brez baterij bi lahko bili tovrstni avtomobili za Evropejce nedostopni, pišejo Finance.
Evropsko računsko sodišče (ERS) je v novem preglednem poročilu navedlo, da obstaja tveganje, da EU ne uspe doseči načrtovane proizvodnje baterij. Kot prvo situacijo, v kateri bi se lahko znašli, navajajo odložitev prepovedi prodaje vozil z motorjem na notranje izgorevanje. Druga možna situacija v primeru pomanjkljive proizvodnje baterij bi zahtevala uvažanje e-avtomobilov in baterij iz tretjih držav, kar bi ogrozilo domačo avtomobilsko industrijo in njeno delovno silo.
Čeprav se evropske zmogljivosti za proizvodnjo baterij z novimi načrti povečujejo, ERS opozarja, da so stroški evropskih baterij visoki: »Obstaja tveganje, da bo zaradi svetovne tekme za surovine, ki so glavne pri proizvodnji baterij, prišlo do pomanjkanja ponudbe in zvišanja cen, kar bi lahko vplivalo na konkurenčnost proizvodnje baterij v EU.«
ERS je predlagal več ukrepov za izboljšavo evropske strategije, med drugim posodobitev načrta za baterije s poudarkom na zagotovitvi dostopa do surovin in okrepitev spremljanja vrednostnih verig baterij ter pregleda nad financiranjem EU zanje.
Evropsko računsko sodišče (ERS) je v novem preglednem poročilu navedlo, da obstaja tveganje, da EU ne uspe doseči načrtovane proizvodnje baterij. Kot prvo situacijo, v kateri bi se lahko znašli, navajajo odložitev prepovedi prodaje vozil z motorjem na notranje izgorevanje. Druga možna situacija v primeru pomanjkljive proizvodnje baterij bi zahtevala uvažanje e-avtomobilov in baterij iz tretjih držav, kar bi ogrozilo domačo avtomobilsko industrijo in njeno delovno silo.
Čeprav se evropske zmogljivosti za proizvodnjo baterij z novimi načrti povečujejo, ERS opozarja, da so stroški evropskih baterij visoki: »Obstaja tveganje, da bo zaradi svetovne tekme za surovine, ki so glavne pri proizvodnji baterij, prišlo do pomanjkanja ponudbe in zvišanja cen, kar bi lahko vplivalo na konkurenčnost proizvodnje baterij v EU.«
ERS je predlagal več ukrepov za izboljšavo evropske strategije, med drugim posodobitev načrta za baterije s poudarkom na zagotovitvi dostopa do surovin in okrepitev spremljanja vrednostnih verig baterij ter pregleda nad financiranjem EU zanje.
Povezani članki
Zadnje objave
Novi šef Fursa napoveduje manj represije, več dialoga
23. 6. 2026 ob 13:25
Kako pristopiti k sprejemanju odločitev in odgovornosti
23. 6. 2026 ob 12:00
Nov dan, nov zaplet – državna proslava znova razburja
23. 6. 2026 ob 7:29
Parada za vse ali za nikogar
23. 6. 2026 ob 6:00
Resnica umaknila predlog novele zakona o veterinarstvu
22. 6. 2026 ob 21:21
Dobra novica na začetku poletja: Goriva občutno cenejša
22. 6. 2026 ob 17:44
Odstop Keira Starmerja
22. 6. 2026 ob 16:10
Prihajajoči dogodki
JUN
24
Odkritje novega spomenika Rudolfu Maistru
10:00 - 11:00
JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00
JUL
03
54. Festival narodno-zabavne glasbe Števerjan 2026
20:00 - 14:51
Video objave
Izbor urednika
Domovina št. 256: Pri nekaterih je še danes prisoten smrtni strah
17. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 255: Gradnja NEK 2 je ključna
10. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 254: V šolah bi morali iskati potencial
3. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 253: Konec Golobove ere
27. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 252: Župan in institucije uničujejo kulturno dediščino
20. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 251: Ujetniki Darsa
13. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 250: Naša odgovornost je ohranjati živ spomin
6. 5. 2026 ob 6:10
4 komentarjev
Andrej Muren
Do sedaj je bila Evropa odvisna od ruskega plina. Po letu 2035 pa bo povsem odvisna od kitajskega litija. Torej bomo Evropejci prišli iz dežja pod kap.
Peter Klepec
Zakaj pa mislite, da se pospeseno opremlja vojska? Ocitno ni druge opcije.
marko272
Evropa razvojno vedno bolj zaostaja za ZDA in Kitajsko. Rešitev ni v podaljšanju prodaje fosilnih avtomobilov, ampak v ustvarjanju ugodnih pogojev za podjetja in razvoj. Cena baterij se z napredkom tehnologije vztrajno znižuje in vprašanje je, koliko bo leta 2035 sploh še kupcev za fosilne avtomobile.
Peter Klepec
Ce vam nekdo rece, da si morate kupiti nov, drazji avto, montirati novo centralno kurjavo in porabiti mnogo vec elektrike za mnogo visjo ceno - potem je vsakemu jasno, da mogoce vsaj za nekaj od tega druzinski budget ne bo znesel, ali pa se bo treba odpovedati mnogim drugim zadevam, za katere je dosedaj bil denar. Recimo morje, smucanje, restavracije, obleka....
Desetletja so nam govorili, da zivimo preko svojih zmoznosti. Sedaj prihaja racun.
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.