Roman Vodeb zaradi žaljenja čustev Urške Klakočar Zupančič prejel globo

Uredništvo

Zajem slike Youtube
Psihoanalitik Roman Vodeb je na tviterju objavil sliko pošiljke, ki jo je danes prejel. Izrečena mu je bila globa v višini 250 evrov.

Razlog za globo je ta, da je "menda žalil čustva Urške Klakočar Zupančič v Faktorju št. 784". Gre za oddajo Faktor iz oktobra 2022, v katerem je bil edini gost Vodeb, tematika pa je bila ravno predsednica državnega zbora Urška Klakočar Zupančič.

Vodeb je sicer tudi v preteklosti bil deležen policijskega obravnavanja, januarja so ga tako npr. že na domu obiskali policisti, tudi zaradi te oddaje, o čemer smo na Domovini že pisali v članku z naslovom Policija pri psihoanalitiku Vodebu preverjala, ali je Urška Klakočar Zupančič zanj res "izključno spolni objekt".

https://twitter.com/RomanVodeb/status/1655501821496918018

https://twitter.com/BojanPozar/status/1655531211710685189

https://twitter.com/BojanPozar/status/1655536391604826112

 
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki