Saša Hribarja bo pokopal Martin Golob
Pogreb Saša Hribarja bo jutri v Grosupljem. K večnemu počitku ga bo pospremil grosupeljski župnik Martin Golob.
Od pokojnega Hribarja se bo mogoče posloviti med 8. in 10. uro v poslovilni vežici v Resju na pokopališču v Grosupljem. Ob 10. uri se mu bodo v pogrebni dvorani poklonili sodelavci Radia Ga Ga, po slovesu pa bo sledil pogreb v družinskem krogu.
Svojci so še povedali, da cvetje in sveče odklanjajo, ter prosijo, naj ljudje s prispevkom raje pomagajo prizadetim v nedavnih poplavah.
Povezani članki
Zadnje objave
Prijazen mestni promet? Več presedanja za najranljivejše skupine pomeni več težav
22. 6. 2026 ob 14:21
Golobov operativec Muženič odhaja v Tacen, na čelo NPU Borut Franca
22. 6. 2026 ob 12:35
Bojan Šoper: Za nas se je vojna začela maja 1990, končala pa oktobra 1991
22. 6. 2026 ob 9:00
Korupcija uspeva, ker jo politika prepogosto ščiti
22. 6. 2026 ob 7:30
Fran Saleški Finžgar je bil v bistvu gospod Hudournik
21. 6. 2026 ob 20:30
Prihajajoči dogodki
JUN
24
Odkritje novega spomenika Rudolfu Maistru
10:00 - 11:00
JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00
JUL
03
54. Festival narodno-zabavne glasbe Števerjan 2026
20:00 - 14:51
Video objave
Izbor urednika
Domovina št. 256: Pri nekaterih je še danes prisoten smrtni strah
17. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 255: Gradnja NEK 2 je ključna
10. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 254: V šolah bi morali iskati potencial
3. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 253: Konec Golobove ere
27. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 252: Župan in institucije uničujejo kulturno dediščino
20. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 251: Ujetniki Darsa
13. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 250: Naša odgovornost je ohranjati živ spomin
6. 5. 2026 ob 6:10
9 komentarjev
MEFISTO
Tudi Tito je umrl, pa smo preživeli.
BARBARA RAKUN
Hehe Mefisto.
Pa avtor članka ne zna sklanjati imena Sašo!
Realist
Vsi bomo enkrat šli po svoje plačilo.
Plačilo za resnico ali laž,
za pravičnost ali krivico,
za dobroto ali hudobijo..
planinka
Se pa čudim, da bo cerkveni pogreb ? Morda je bil pa le drugačen, kot se je kazal v javnosti ?
Naj počiva v miru !!!
Madison
Planinka, mene pa čisto nič ne čudi, da bo Sašo Hribar pokopan po cerkvenem obredju. Če se pokojna oseba za življenja ni izrekla, kakšne pogrebne svečanosti si želi (pri čemer svojci pokojnikove želje lahko upoštevajo ali pa ne), ni druge možnosti, kakor da svojci odločijo o načinu pogreba. Morda pa ni bila Hribarjeva izbira, temveč so njegovi svojci odločili, da ga bodo pokopali v navzočnosti pristojnega župnika, tega pač ne vemo. Ni na nas, da bi sodili, kdo bi naj bil cerkveno pokopan in kdo ne.
BARBARA RAKUN
Kolikor mi je znano,je bil tradicionalist,v otroštvu ministriral in imel zakramente. Svojci so želeli cerkven pogreb,tako je pisalo
jozo
Bil je dober komik in imitator.Bil pa je tudi dober pravokator in hujskač.Sašo počivaj v miru.
MEFISTO
Sašo Hribar je moral biti za življenja res pomembna osebnost, da moramo vedeti celo to, kateri duhovnik bo opravil cerkveni obred.
Madison
Mefisto, mediji so pač mediji, najprej je to objavil Siol, nato še Domovina. Domnevam, da če bi bil Hribar pokopan kje drugje in ne v Grosupljem, kjer župnikuje medijsko prepoznaven duhovnik Martin Golob, potem mediji duhovnika niti ne bi poimensko omenjali, sploh pa ne v naslovih člankov.
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.