Slovenci v boju za Euro 2024 doživeli prvi poraz

Uredništvo

Slovenski nogometaši so prvi dve kvalifikacijski tekmi za Euro 2024 dobili in tako zasedali prvo mesto v skupini H, danes pa so bili na olimpijskem stadionu v Helsinkih od njih boljši Finci. Zmagali so z 2:0.

V 13. minuti je po izgubi žoge Mihe Zajca pred kazenskim prostorom zadel Joel Pohjanpalo. V 64. minuti pa je vratarja Vida Belca, ki je nadomeščal Jana Oblaka, premagal še Oliver Antman in tako postavil končni rezultat.

Najbližje zadetku so bili Slovenci v prvem polčasu, ob dveh poskusih Benjamina Šeška – v 32. minuti je Fince rešila vratnica.

Že v ponedeljek bo v Ljubljani gostovala Danska.

https://twitter.com/nzs_si/status/1669766320261398539
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki