Šrot in Janša združila moči še uradno
Danes je bil v Ankaranu podpisan sporazum o sodelovanju Slovenske demokratske stranke s Celjsko županovo listo.
V stranki SDS so zapisali, da so odprti za sodelovanje z vsemi, ki so pripravljeni delati za skupno dobro. S to potezo stranka združuje moči in se krepi.
V stranki SDS so zapisali, da so odprti za sodelovanje z vsemi, ki so pripravljeni delati za skupno dobro. S to potezo stranka združuje moči in se krepi.
Povezani članki
Zadnje objave
Novi šef Fursa napoveduje manj represije, več dialoga
23. 6. 2026 ob 13:25
Kako pristopiti k sprejemanju odločitev in odgovornosti
23. 6. 2026 ob 12:00
Nov dan, nov zaplet – državna proslava znova razburja
23. 6. 2026 ob 7:29
Parada za vse ali za nikogar
23. 6. 2026 ob 6:00
Resnica umaknila predlog novele zakona o veterinarstvu
22. 6. 2026 ob 21:21
Dobra novica na začetku poletja: Goriva občutno cenejša
22. 6. 2026 ob 17:44
Odstop Keira Starmerja
22. 6. 2026 ob 16:10
Prihajajoči dogodki
JUN
24
Odkritje novega spomenika Rudolfu Maistru
10:00 - 11:00
JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00
JUL
03
54. Festival narodno-zabavne glasbe Števerjan 2026
20:00 - 14:51
Video objave
Izbor urednika
Domovina št. 256: Pri nekaterih je še danes prisoten smrtni strah
17. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 255: Gradnja NEK 2 je ključna
10. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 254: V šolah bi morali iskati potencial
3. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 253: Konec Golobove ere
27. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 252: Župan in institucije uničujejo kulturno dediščino
20. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 251: Ujetniki Darsa
13. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 250: Naša odgovornost je ohranjati živ spomin
6. 5. 2026 ob 6:10
8 komentarjev
Hribarjev Rafko
Tudi če bo Veliki Vodja aneksiral vse okrog sebe, bo še vedno odličen prvi v opoziciji.
Tak strateg, pa mu ne kapne, da bomo uspeli priti na oblast le, če bomo obstajali različni pomladniki. Ampak ne, on sesiplje in požira vse okrog sebe.
In potem se čudi, zakaj je v pomladi taka praznina, tako puščavsko...
MEFISTO
To so modre besede! Čim več majhnih strank in strančic, da se glasovi čim bolj drobili in da bodo izgubljeni za desnico! Sicer pa še ni tako hudo, sajže imamo na repu parlamentarnih strank pogojno desno stranko, ki hoče preurejati in preurediti desnico, ki se je pri tem preko mere dobrega okusa naslonila na levico ter vladno koalicijo in ki se posledično nevarno bliža parlamentarnemu pragu.
Rokc5
Andrej Muren: Janša je zadnjič v intervjuju na 24ur prvič resno med vrsticami namignil, da je 20.000 glasov SLS-a, ki ostanejo pod parlamentarnim pragom huda težava in da želijo, da se resno pogovorijo o tem, da bi se SLS za skupno dobro morala priključiti SDS-u.
SLS ima kot jaz že dolgo trdim samo 2 izbiri rešitve: 1) priključitev stranke in ukinitev blagovne znamke, v tem primeru SDS-u ali pa 2) združitev stranke z eno drugo, to bi bila ponovitev združitve SLs+SKD, s tem, da bi v tem primeru NSi in SLS imela skupno listo in sodelovanje na način CDU/CSU kot je to v Nemčiji. s tem da bi bila SLS skrajno podrejen partner NSi-ju.
SLS manevrskega prostora nima, na sredini bo vse pobral Logar, na področje NSi-ja in SDS-a pa ne more.
Janez Kepic-Kern, SLOVENIANA
Lepo tole.
Seveda pa se morajo tudi vse proslovenske stranke pomladiti,
da ne bodo imele samo 60, 70, 80 in več let stare člane. L.r. Janez Kepic-Kern
MEFISTO
SDS, uber(z umlautom) alles, bo rekel moj dobri prijatelj IgorP.
Kaj pa vem
Nekaj SLS bo šlo k Janši, nekaj pa k Logarju. Srčno upam, da se Janša in Logar ne začneta napadati. Predvsem pa nehajmo reagirati na pasje bombice, kot so Čebine, parada ponosa in maša za domovino. Moj komunist, s katerim si delim mizo in posteljo, je bil besen na Musarjevo ko je videl, da podpira LGBTXQ+ ABCD...moram dodati še to, da mu je Logar kar všeč. Mislim, da so dogovori možni, saj je kar nekaj volivcev, ki razmišljajo desno, zaradi zgodovinskih okoliščin pa volijo levo.
Andrej Muren
Po vsem videzu se ima SLS namen samoukiniti, saj že drugi njen nekoč pomembni član podpisuje dogovor za sodelovanje z SDS. Če se SLS ne misli postaviti se na noge, je resnično bolje, da preneha obstajati, saj takšna kot je že od leta 2014 dalje, samo nekoristno raztresa volilne glasove.
Rokc5
Kaj pa SLS?
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.