Tina Gaber ujeta na sestanku z Marcelom Štefančičem, Golob zanika
Premierjeva zasebna spremljevalka Tina Gaber je bila v sredo ujeta na kavi z nekdanjim voditeljem oddaje Studio City Marcelom Štefančičem, fotografije njunega druženja pa so zaokrožile po družabnih omrežjih. O čem sta se pogovarjala, po navedbah Požareporta več kot dve uri, ni znano.
Na novinarsko vprašanje, kako komentira njuno srečanje, premier Robert Golob odgovarja, da navedb ne komentira, ker so "zlonamerne in izmišljene".
https://twitter.com/BojanPozar/status/1663892685558542336
A predsednika vlade je na laž postavil tednik Mladina, ki je priznal, da sta se Marcel Štefančič in Tina Gaber dejansko sestala. Šlo naj bi za dogovarjanje za intervju v eni od njihovih edicij.
Golob je pred dnevi tudi javno izrekel, da pričakuje, da se oddaja Studio City čim prej vrne na TV Slovenija, dogajanje pa dokazuje, da bo pri "depolitizaciji" javne radiotelevizije ključno vlogo odigral krog ljudi okoli predsednika vlade.
Na novinarsko vprašanje, kako komentira njuno srečanje, premier Robert Golob odgovarja, da navedb ne komentira, ker so "zlonamerne in izmišljene".
Robertu Golobu sredi Romunije, Tini Gaber kar sredi Ljubljane. Ja, kraje identitete se dogajajo vsak dan. ???? pic.twitter.com/lYs4d1uLHv
— Mirko Mayer ???? ???? (@Mirko_Mayer) May 31, 2023
➡️➡️ Če kdo slučajno dvomi v zapisano, kdo je nova glavna kadrovnica ???? @RTV_Slovenija.
Mimogrede, viri navajajo, bilo je tudi nekaj smeha in celo dotikanja … ???? https://t.co/23fBOQwYmM pic.twitter.com/xGBZvRJqxQ
— BojanPožar (@BojanPozar) May 31, 2023
https://twitter.com/BojanPozar/status/1663892685558542336
A predsednika vlade je na laž postavil tednik Mladina, ki je priznal, da sta se Marcel Štefančič in Tina Gaber dejansko sestala. Šlo naj bi za dogovarjanje za intervju v eni od njihovih edicij.
Golob je pred dnevi tudi javno izrekel, da pričakuje, da se oddaja Studio City čim prej vrne na TV Slovenija, dogajanje pa dokazuje, da bo pri "depolitizaciji" javne radiotelevizije ključno vlogo odigral krog ljudi okoli predsednika vlade.
Povezani članki
Zadnje objave
V Ljubljani nas do referenduma loči še 18 dni – kakšno bo sporočilo županu?
23. 6. 2026 ob 17:51
Dan državnosti v Arboretumu: sveta maša za domovino in Prifarski muzikanti
23. 6. 2026 ob 15:55
Novi šef Fursa napoveduje manj represije, več dialoga
23. 6. 2026 ob 13:25
Kako pristopiti k sprejemanju odločitev in odgovornosti
23. 6. 2026 ob 12:00
Nov dan, nov zaplet – državna proslava znova razburja
23. 6. 2026 ob 7:29
Prihajajoči dogodki
JUN
24
Odkritje novega spomenika Rudolfu Maistru
10:00 - 11:00
JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00
JUL
03
54. Festival narodno-zabavne glasbe Števerjan 2026
20:00 - 14:51
Video objave
Izbor urednika
Domovina št. 256: Pri nekaterih je še danes prisoten smrtni strah
17. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 255: Gradnja NEK 2 je ključna
10. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 254: V šolah bi morali iskati potencial
3. 6. 2026 ob 6:10
Domovina št. 253: Konec Golobove ere
27. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 252: Župan in institucije uničujejo kulturno dediščino
20. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 251: Ujetniki Darsa
13. 5. 2026 ob 6:10
Domovina št. 250: Naša odgovornost je ohranjati živ spomin
6. 5. 2026 ob 6:10
2 komentarja
Andrej Muren
Kadarkoli so neki državi vladale priležnice vladarja, se tej državi ni dobro pisalo. To vemo iz zgodovine in Slovenija tukaj ne bo izjema. V taki državi je namreč nekaj ali celo marsikaj hudo narobe, če ji lahko vlada vladarjeva priležnica, ne pa vladar sam v prvi osebi.
MEFISTO
Na shodu upokojencev v Ljubljani je bilo rečeno, da nam vlada Tina Gaber s partnerjem Robertom Golobom.
Zdaj vem, zakaj nam gre dobro in zakaj nam kaže še na bolje.
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.