Za očetovo smrt v bolnišnici izvedela po več dneh od policije, ko ga je prijavila za pogrešano osebo
V Splošni bolnišnici Celje je v začetku julija za posledicami možganske kapi umrl 74-letnik. Bolnišnica naj svojcev ne bi uspela kontaktirati kljub klicanju, zato se je obrnila na socialno službo, medtem pa je hči pokojnega več dni neuspešno iskala.
Po besedah hčere naj bi imel pokojni s sabo osebne dokumente in naj bi se v preteklosti že zdravil v omenjeni bolnišnici, a iz Splošne bolnišnice Celje zatrjujejo, da so svojce poskusili priklicati že med zdravljenjem, nato pa tudi po smrti. Hči je nasprotno prepričana, da so v resnici klicali očetovo številko, saj so njegove osebne stvari hranili v trezorju bolnišnice.
O tem, da je oče umrl dva dni nazaj, je izvedela od policije, kamor ga je prijavila kot pogrešano osebo: »Dva dni je bil oče v bolnišnici, nato je dva dni ležal v mrtvašnici, sam,« je za TVS povedala hči pokojnega.
2 komentarja
BARBARA RAKUN
Oh,Mefisto,ti si tega očeta očitno poznal,da veš za ozadje vsega!!!
MEFISTO
Če bi ga redno obiskovala kot bi se spodobilo za skrbno hčerko, ki ne išče medijske pozornosti, ne bi s takim zamikom zvedela za očetovo smrt.
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.