Zaradi spornih antisemitskih tvitov Boštjana M. Zupančiča pozivi, naj ESČP preuči njegove primere
Nekdanji sodnik na Evropskem sodišču za človekove pravice Boštjan M. Zupančič je zaradi spornih tvitov z antisemitsko vsebino deležen pozornosti tudi v tujini. ESČP se zato že spopada s pozivi, naj se preuči primere, ki vključujejo Jude, pri katerih je sodeloval Zupančič.
V zadnjem času je Zupančič delil veliko spornih tvitov, med drugim tudi, da "je v ozadju požiga Zahoda judovska vojna proti belcem, in če judovska oblast ne bo označena kot rak, ni upanja za belo raso" ter da so "Judje osrednji sovražniki zahodne civilizacije, vendar je veliko preveč samooklicanih branilcev Zahoda še vedno slepih za sovražnika znotraj vrat".
Danes 76-letni Zupančič je sodil v številnih obravnavah, ki so neposredno prizadele judovske skupnosti, vključno s primeri, ki so zadevali judovske košer klavnice in vračanje premoženja v lasti nemških Judov.
5 komentarjev
rasputin
Zupančič je dregnil v osje gnezdo. Da Judje vodijo Zahod , je notorično dejstvo. V rokah imajo glavne zahodne banke in medije, prek teh obvladujejo politike in nevladnike (Soros).
Spodbujanje migracij v EU in ZDA je njihova politika. Tudi agresivna politika Amerike s stalnimi vojnami je njihova politika, saj obvladujejo tudi orožarsko industrijo. Pa farmacevtsko industrijo, globalne spletne platforme ... Ni, da ni.
A ni čudno, da vsi lahko kritizirajo belce, češ da so beli supremacisti, rasisti, kolonizatorji, osvajalci, genocidna rasa..., nihče pa ne sme kritizirati Judov, ki so resnični supremacisti Zahoda? Vsaka kritika Judov je nemudoma označena za antisemitizem.
In vendar je izza vseh osvajanj in vojn Zahoda vedno stal judovski kapital. V bistvu so bili belci orodje v strategijah, ki so jih oblikovali predvsem judovski bankirji.
Forma mentis judovskih supremacistov je opisana v Sionskih protokolih. Čeprav trdijo, da so izmišljotina, se neverjetno skladno prekrivajo z dejstvi resničnega sveta.
Friderik
Biblijski Noe je imel tri sinove. Prvi je bil Sem, ki naj bi bil oče temu, kar danes imenujemo semitski narodi ( rase?). Sem spadajo še Arabci in Etiopijci. Če se torej kdaj (po nemarnem) spotakneš zoper prevladujočo arabsko religijo, si že antisemit? No, vsekakor ni lepo grdo govoriti zoper katerikoli narod.
Ne vem ali imajo rase sploh kakšno znanstveno podlago? Hamiti ( imenovani po drugem Noetovem sinu Hamu) naj bi bili črnci. Razlike temeljijo samo v mitu in legendi iz Biblije, ne pa morda v DNA genskih raziskavah. Biti proti na primer Etiopijcem ( in jih kriviti za vse zlo na tem svetu) ima takšno vrednost, kot dandanašnji moderno biti proti Rusom
( ki so tudi vsega krivi) in nekateri na tem portalu proti Srbom. Jaz v tem antisemitizmu ( ali anti komurkoli) ne vidim nobenega smisla. Saj Židje kot narod niso gensko nič posebnega. Zakaj bi se jih bali in jim pripisovali neke nadnaravne sposobnosti urejati svet. Tudi kakšen drug narod zna po svojem okusu urejati svet ali si nabrati lepo kolekcijo zaslug in nobelovih nagrad. Če torej BMZja obtožujejo antisemitizma, nima ne njegova stališča, ne stališča tožnikov, nobene znanstvene podlage. Saj je to, da so Semiti nekaj posebnega "utemeljeno" samo v biblijskih mitih. Tudi če imajo veliko denarja, niso noč posebnega.
Friderik
Andrej Muren, ne 75% ampak 100%. Nisi mogel biti sodnik ,
( tožilec) če nisi bil v partiji. Ni šlo.
Andrej Muren
Povedano mi je povsem novo, saj še nisem slišal, da bi Boštjan M. Zupančič vodil kampanje proti Judom. Tudi, če je to res, ne verjamem, da bi sodne procese, ki jih je vodil on, kar tako lahko razveljavili, če so bili vanje vključeni Judje. Po isti logiki bi potem pri nas morali razveljaviti vse procese, ki so jih vodili sodniki-komunisti. Takih sodnikov je pri nas vsaj 75%. Recite to na glas, če si upate.
Da Judje vodijo vojno proti belcem, je še kako lovska. Ali Judje sami niso belci? Res pa je, da v glavnem ne marajo kristjanov, kar je razumljivo po tolikih stoletjih preganjanja in na koncu še holokavsta za dobro mero.
MEFISTO
Doslej še nisem prebral nobenega anti judovskega prispevka Boštjana M. Zupančiča.
Da ni morda gornji prispevek v službi obrambe levičarske ljudske oblasti, do katere je bil pogosto zelo kritičen?
Komentiraj
Za objavo komentarja se morate prijaviti.