Zaradi vdora koronavirusa omejili obiske v dveh bolnišnicah

Uredništvo

Splošna bolnišnica Celje
Splošna bolnišnica Celje je z včerajšnjim dnem zaradi vdora okužbe s koronavirusom prepovedala obiske pacientov, ki se zdravijo na kardiološkem oddelku.

Ukrep prepovedi obiskov bo veljal do preklica, so sporočili iz splošne bolnišnice Celje. Ta sicer ni edina bolnišnica, ki je uvedla podoben ukrep. Enak ukrep je od sobote v veljavi na centru za geriatrično medicino v okviru Univerzitetnega kliničnega centra Ljubljana. Center se sicer nahaja v Bolnišnici dr. Petra Držaja.

Kot smo že poročali, so vdor koronavirusa že v nedeljo zabeležili tudi v štabu Civilne zaščite za Notranjsko. Simptomi so bili zanimivi, saj je imela večina obolelih v prvih 48 urah izredno visoko telesno temperaturo.
Naroči se Doniraj Vse novice Za naročnike

Povezani članki

Prihajajoči dogodki

JUN
30
Goriški večeri
20:30 - 22:00